مدیریت و هیئت مدیره

شرکت مهندسی تروند دانش به عنوان اولین شرکت تولید کننده نرم افزارهای پزشکی ایران، در مورخ ۱۳۷۲/۰۷/۱۵ با هدف مکانیزاسیون و راه اندازی اتوماسیون مراکز پزشکی، بهداشتی و درمانی کشور به مدیریت جناب آقای مهندس محمود پارسا با شماره ثبت ۱۰۰۱۲۱ آغاز به کار نمود. در ابتدا حوزه فعالیت شرکت صرفاً آزمایشگاه‌های تشخیص طبی را شامل می گردید، لیکن از سال ۱۳۷۷ درمانگاه‌ها، مراکز تصویر نگاری، مراکز آسیب شناسی و … نیز در زمره مشتریان شرکت قرار گرفتند. تا به امروز بیش از ۱۸۰۰ مرکز درمانی در سراسر و حتی خارج از کشور از خدمات این شرکت بهره مند شده‌اند.

پس از درگذشت بنیان گذار شرکت، سرکار خانم سهیلا ابولهدی لنگرودی همسر جناب آقای مهندس محمود پارسا مدیریت شرکت مهندسی تروند دانش را برعهده گرفته و تلاش خود را در جهت حفظ اهداف شرکت بر پایه مشتری مداری نموده تا این شرکت سریع ترین مسیر در جهت تعالی و کسب جایگاه شایسته، مورد نظر بنیان گذار شرکت را طی و رضایتمندی کامل مشتریان خود در ارائه خدمات هرچه بهتر را کسب نماید.

اما متاسفانه این شرکت به علت مشکلات مدیریتی و مالی در سال ۱۳۹۵ با واگذاری مسئولیت خود نسبت به مشتریان به جناب آقای مهندس سیدابراهیمی، جناب آقای مهندس وصال آزاد و سرکار خانم مهندس جقتائی در قالب شرکتی نو پا با نام راهکار طب آزما فعالیت خود را متوقف و در نهایت در تاریخ ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ بطور رسمی این شرکت منحل اعلام گردید.

جهت اطلاعات بیشتر در مورد شرکت راهکار طب آزما به تارنمای این شرکت مراجعه بفرمائید. [ نمایش لینک ]

شرکت راهکار طب آزما

آدرس پستی : تهران - ولنجک - دانشگاه شهید بهشتی - مرکز نو آوری و رشد واحد های فناور - واحد ۲۱۶

اطلاعات ثبتی

شماره ثبت : ۵۱۴۳۶۶
شناسه ملی : ۱۴۰۰۷۰۲۴۵۹۱
کد پستی : ۱۹۸۳۹۶۹۴۱۱
تلفن تماس : ۷۶۰۷-۲۲۴۰ (۲۱) ۹۸+

شرکت مهندسی تروند دانش

آدرس پستی : تهران - خیابان کارگر شمالی ( پائین تر از مسجد امیر جنب بانک پاسارگاد ) - پلاک ۱۶۱۳ - طبقه ۲ - واحد ۲

اطلاعات ثبتی

شماره ثبت : ۱۰۰۱۲۱
شناسه ملی : ۱۰۱۰۱۴۴۱۰۲۵
کد پستی : ۱۴۱۸۸۳۴۳۵
تلفن تماس : ۷۰۲۵-۶۶۹۶ (۲۱) ۹۸+